Alocare utilizator la casa de marcat
Pentru a imprima bonurile fiscale pe o casă de marcat este necesar ca utilizatorul care face vânzarea să fie alocat la casa de marcat.
Pentru a aloca un utilizator la casa de marcat se accesează meniul Vânzări - Bonuri de vânzare și avize - Setări modul - Stații case de marcat - Stații cu imprimante fiscale, se dă click pe iconița în formă de ochi din dreptul stației dorite și se bifează utilizatorii care sunt alocați la această stație.
